Συστατικά: πόσιμο νερό, διοξείδιο του άνθρακα, οξύ (κιτρικό οξύ), ταυρίνη (400 mg / 100 ml), ρυθμιστής οξύτητας (κιτρικό νάτριο), άρωμα, γλυκαντικές ουσίες (ακεσουλφάμη Κ, σουκραλόζη), καφεΐνη (29 mg / 100 ml), συμπύκνωμα από καρδούλα, συμπυκνωμένο χυμό λεμονιού, βαφή (αμμωνία-θειώδη καραμέλα), αντιοξειδωτικό (L-ασκορβικό οξύ), συντηρητικά (σορβικό κάλιο, βενζοϊκό νάτριο), βιταμίνες (νιασίνη, βιταμίνη Β6, βιταμίνη Β12). Περιεκτικότητα σε καφεΐνη 29 mg / 100 ml. Δεν είναι κατάλληλο για παιδιά, άτομα ευαίσθητα στην καφεΐνη, θηλάζουσες και έγκυες γυναίκες.
Διατροφικά δεδομένα ανά 100 ml: Ενεργειακή αξία 9 kJ / 2 kcal, Λιπαρά 0 g, εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά οξέα 0 g, Υδατάνθρακες 0 g, εκ των οποίων σάκχαρα 0 g, Πρωτεΐνες 0 g, Αλάτι 0 g, Νιασίνη (15%*) , Βιταμίνη Β6 (15%*), Βιταμίνη Β12 (15%*). *% της συνιστώμενης ημερήσιας δόσης.